Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Благоевград, гр. Сандански
277 000 €
541 764.91 лв.

(1 799 €, 3 518.54 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 19:27 на 9 май, 2026 год.
Обявата е посетена 106 пъти.
Площ:
154 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2015 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Давидов Пропърти продава тристаен апартамент на 4 етаж с площ 153.9 м2, включително 20 м2 общи части. Състои се от 3 стаи, хол с кухня, две бани с тоалетни, стая дрешник, асансьор директно в апартамента, дървена трипластова финландска дограма, дворно място с беседка и зелена площ, голямо мазе. Намира се в гр. Сандански, близо над парковата зона и непосредствено до детска градина.
Обща цена 277000 евро.
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0887888514
Агенция:
ДАВИДОВ
0887687500
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
davidov13.imot.bg
Адрес:
област Благоевград, гр. Сандански, гр.Сандански
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Благоевград, гр. Сандански
Обява: 1c177834404266732

277 000 €
541 764.91 лв.
История на цената
(1 799 €, 3 518.54 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Благоевград, гр. Сандански